Vieren van
Priority Pass’
30e jubileum

Het is nauwelijks te geloven dat Priority Pass al drie decennia bestaat, maar we zijn er trots op om vanaf vandaag ons 30e jubileum te vieren. We hebben grote stappen gemaakt sinds die begintijd, toen we slechts een klein team van gedreven reizigers waren die er alles aan wilden doen om de luchthavenervaring beter te maken voor iedereen.

Een paar hoogtepunten van onze reis

Priority Pass werd opgericht in 1992 met slechts 49 lounges en het geloof dat bij reizen de reis zelf net zo belangrijk is als de bestemming. De missie was om regelmatige reizigers een premium ervaring te bieden bij luchthavenlounges zonder een first-class ticket. De afgelopen 30 jaar is Priority Pass ingrijpend gegroeid.

We bieden onze leden nu toegang tot meer dan 1.300 luchthavenlounges en reiservaringen op meer dan 650 luchthavens in 148 landen. We zijn er ook trots op dat we ten minste een ervaring kunnen bieden voor 95% van alle internationale vluchten vanaf de top 100 van de drukste luchthavens.

Priority Pass blijft zich ontwikkelen om onze leden bij te kunnen houden en te voldoen aan hun behoeftes. We werken actief samen met onze partners om nieuwe ervaringen toe te voegen aan ons programma en u te verzekeren van meer keuzes voor het besteden van uw tijd voor uw vlucht; of het nu gaat om onze lounges, in onze spa's, restaurants of gamefaciliteiten. 

april-image-1


Hoe vieren we dit:

We hadden de 30 jaar niet kunnen bereiken zonder de ondersteuning van onze leden. Daarom vieren wij dit jubileum met het weggeven van 30 limited-edition 30th Birthday-lidmaatschappen. Het exclusieve lidmaatschap, dat niet te koop is, omvat 60 gratis loungebezoeken die kunnen worden gedeeld met onze geliefden en die kunnen worden gebruikt over een periode van vijf jaar (begrensd op 12 bezoeken per jaar)*.

Ondanks dat de branche significant veranderd is sinds Priority Pass begon, blijven onze leden centraal staan bij alles wat we doen. Onze Joint CEO, David Evans, zegt: “We weten dat we niets zijn zonder onze leden, dus wilden we dat onze jubilieumviering om hen draaide”. Daarom geven we dit lidmaatschap aan een aantal van onze meest loyale en langdurige leden.

Maar we geven ook al onze leden een kans om het nieuwe lidmaatschap te winnen. Het enige dat u moet doen is naar Instagram gaan en een foto of video delen van uzelf in een van onze lounges op uw grid of in uw verhaal met de hashtag #LiveLoveLounge. Zorg dat u @PriorityPass en de lounge waar u zich bevindt tagt. De competitie eindigt op 9 december. Elke week worden er twee winnaars bekend gemaakt en de meest creatieve inzendingen maken de beste kans om te winnen. Het is tijd om voor het moment te leven en dit met veel plezier in de lounge te doen!

We zullen deze kaarten ook cadeau doen aan verschillende ‘Travel Heroes’ voor hun uitstekende bijdrages aan de reiswereld tijdens de pandemie. Blijf bij ons, we zullen de ontvangers binnenkort bekend maken!

Daarnaast heeft het Priority Pass-team een playlist samengesteld voor onze vieringen, zoek ons maar eens op Spotify. Deze nummers zijn persoonlijk gekozen door ons team, onze leden en onze travel heroes. Alle nummers vertegenwoordigen de relatie van iemand met reizen of een goed themanummer voor onze viering. Om bij te dragen aan onze playlist, kunt u naar onze Instagram gaan en ons laten weten welk nummer u wilt toevoegen en waarom.

april-image-1


Onze plannen voor vandaag en de volgende 30 jaar (en daar voorbij)

We begrijpen de behoeftes en wensen van onze leden, daarom gebruiken we technologie om loungetoegang eenvoudig, veilig en naadloos te maken met biometrische inlogmogelijkheden, contactloze toegang en Ready 2 Order-aanbod.

Priority Pass voert regelmatig klantenonderzoeken uit om de behoeftes en verwachtingen te begrijpen om producten en diensten te ontwikkelen die de ervaringen van leden verbeteren, zoals onze altijd uitbreidende selectie van premium activiteiten, waaronder spa's, sleeping pods en dineerervaringen. Daarnaast was de feedback van onze partners onmisbaar bij het creëren van bekroonde voorstellen in de afgelopen 30 jaar, waarvoor wij hen enorm dankbaar zijn.

Onze missie is om de meest geliefde luchthavenervaringspartner ter wereld te zijn en wij kijken met veel genoegen uit naar alles wat er nog komt voor Priority Pass en Collinson. We blijven uitbreiden naar belangrijke hubs en locaties en blijven investeren in nieuwe en verbeterde services, digitale verbeteringen en opwindende nieuwe samenwerkingen die ons in staat zullen stellen onze leden te laten genieten van de hele reis en het mogelijk maken voor ons om op de voorgrond van de reiswereld te blijven voor de komende 30 jaar en daar voorbij.

En als laatste hartelijk dank

Ons hele team is er trots op om jaarlijks miljoenen reizigers te helpen om te profiteren van het comfort, gemak en wat luxe die aanwezig zijn bij het bezoek aan een lounge. Reizen via een luchthaven kan stressvol, duur en tijdrovend zijn, maar we hebben er hard aan gewerkt om onze leden te voorzien van een soepele en ontspannen ervaring vanaf het moment dat ze aankomen op de luchthaven tot zijn vertrekken naar hun uiteindelijke bestemming.

Priority Pass is vereerd dat we het vertrouwen van onze loyale leden over de afgelopen 30 jaar hebben verdiend en we zijn dankbaar voor uw constante ondersteuning. We zijn toegewijd aan het bieden van uitstekende luchthavenervaringen die u eraan herinneren waarom u van reizen houdt en we kijken ernaar uit om uw gekozen reispartner te blijven voor de komende 30 jaar en nog veel jaar daarna.

* Lees de algemene voorwaarden op prioritypass.com/30termsandconditions.